O společnosti GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

Majitel společnosti Jiří Čupa v oboru pracuje již od roku 1988. Zkušenosti nabyté za tuto dlouhou dobu zúročil ve vytvoření samostatné společnosti.

Proto se dnes můžeme zabývat tak komplikovanými projekty, jako jsou kompletní dodávky a realizace výstavby univerzálních sportovních zařízení, multifunkčních hřišť nebo specializovaných kurtů pro různé druhy sportů, např. u nás stále populární tenis či volejbal. Dodáváme samozřejmě veškeré komponenty pro výstavbu sportovních zařízení, počínaje oplocením, mantinely a ochrannými sítěmi, přes sportovní povrchy, branky, sportovní sítě až k vybavení pro sportovce samotné. Umíme vybavit sportovní haly tělocvičným a herním zařízením od atletiky přes basketbal, volejbal, nohejbal, tenis, badminton až třeba po fotbal, minikopanou, florbal a stolní tenis. Jednoduše žádný sport nám není cizí.

Nezapomínáme ani na menší děti a pro jejich volný čas dodáváme různé houpačky, houpadla, prolézačky, kolotoče, lanové věže a pyramidy. Stavíme a vybavujeme rozmanitá obecní, městská a školní zařízení, dětská hřiště, prostě místa kde si děti mohou bezpečně hrát a sportovat. Dodáváme i různé produkty pro městský mobiliář, například odpadkové koše, lavičky nebo venkovní odolné stoly na stolní tenis.

Společnost má vlastní prostory, kde je výrobní a administrativní zázemí. Všechny výrobky jsou pod pečlivou kontrolou kvality. Přísnými požadavky na preciznost práce vlastní i cizí garantujeme tu nejvyšší jakost.

Chceme Vám nabízet pouze výrobky prvotřídní kvality, dle posledních trendů a poznatků. Chceme, abyste Vy, naši zákazníci byli všestranně spokojeni, stali se našimi partnery a rádi se na nás obraceli se svými problémy a potřebami.

Jsme připraveni Vám co nejlépe vyhovět.

Tým GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

Výroba hřiště v Malenovicích